Українців готують до планових відключень світла у разі початку російських атак на енергетику.

Більше того, наприклад, ДТЕК вже опублікували графіки відхилень світла по районах Києва, але пообіцяли, що вони будуть застосовуватися лише у разі обстрілів. І з усіма цими розмовами про світловий блекаут ми зовсім не думаємо про те, чи можливий газовий. Відповідь на це запитання дав голова "Нафтогазу".

Тарифи на газ в Україні
Тарифи на газ в Україні

У "Нафтогазі" не виключають, що внаслідок ймовірних ракетних ударів РФ узимку відбудеться масове відключення від газу цілих міст чи областей. Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов в інтерв'ю LB.ua.

"Безумовно, з наближенням опалювального сезону ймовірніше посилення таких атак. Ми не можемо виключати, що масовані удари здатні призвести до такого (газового блекауту - прим. ред.) . Більш того, подібні випадки вже траплялися неодноразово минулої зими. Працівники Групи "Нафтогаз" постійно працював над усуненням наслідків обстрілів у регіонах", – каже Чернишов.

Однак у Нафтогазі запевняють. що максимально підготувалися до цієї зими і зроблять усе, щоб не допустити газового блекауту.

запуск ракет рашистами з літаків
запуск ракет рашистами з літаків

Нагадаємо, що у ДТЕК опублікували нові графіки відключення світла: швидше перевіряйте свою адресу.

Раніше ми повідомляли, що зима стане рекордною з атак росіян: у Повітряних силах ЗСУ попередили про небезпеку дронів.