Незважаючи на те, що атаки на Україну з боку Росії продовжуються (зокрема, на Одесу), не можна їх назвати такими масованими, як минулого року.

Можливо, хтось вирішив, що все так і триватиме, що росія стримала свій запал, але всі ми знаємо, що терористи завжди залишатимуться терористами, а якщо вони не атакують, то щось задумують. Це підтвердили і у ЗСУ.

ракетний удар по Вінниці
ракетний удар по Вінниці

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив про те, що майбутній опалювальний сезон може стати рекордним за кількістю дронів-камікадзе, якими окупанти атакуватимуть Україну. Це вже видно з того, що лише минулого місяця росія запустила близько 500 безпілотників. Це при тому, що за півроку опалювального сезону росія випустила 1000 дронів.

"Проти дронів боротися потрібно, тому що ця осінь/зима буде рекордною за кількістю застосувань літальних безпілотних апаратів Шахед", - сказав Юрій Ігнат.

дрони
дрони

Він додав, що повітряні сили будуть робити все можливе, щоб захистити Україну – збивати повітряні цілі та захищати повітряний простір. Гнат додав, що пріоритетними об'єктами для протиповітряної оборони будуть енергетична інфраструктура та критичні державні точки.

Нагадаємо, що оточення путіна почало сильно турбуватися і хоче "злити" диктатора: "Кампанія йде не так, як треба".

Раніше ми повідомляли, що світло не відключатимуть , у ДТЕК розповіли, що графіків немає: "Наказу не надходило".