Володимир Зеленський зараз нахродиться з візитом до Іспанії, куди він прибув на саміт Європейської політичної спільноти.

Переговори відбуваються для України продуктивно, адже іспанський уряд передасть Україні шість зенітно-ракетних комплексів Hawk, а Німеччина працює над забезпеченням України додатковою системою Patriot на зимові місяці.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Водночас, в Україні відбуваються приємності і для батька Президента України.

BBCповідомило, що професору Олександру Зеленському, який є викладачем Державного університету економіки та технологій у Кривому Розі, а також батьком чинного президента Володимира Зеленського, уряд призначив довічну стипендію "за визначні заслуги у сфері вищої освіти".

Згідно з постановою про стипендії Кабміну, стипендіати отримують довічно щомісячно виплату, рівну трьом прожитковим мінімумам для працездатних осіб. 2023 року це близько 8 тис. гривень на додаток до зарплати чи пенсії.

Зазначимо, що кандидатів висувають вчені поради вищих навчальних закладів та пропонують їх на розгляд міносвіти. Тоді міністерство надає проект розпорядження уряду, який голосує за надання стипендій.

батьки Володимира Зеленського
батьки Володимира Зеленського

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів в Іспанії , коли будуть сильні атаки на Україну: "Як ракетні, так і дрони".

Раніше ми повідомляли, що Олена Зеленська налякала своєю травмою в США: знадобилися бинти та папір, щоби якось приховати.