Робота в поліції відноситься до однієї з найнебезпечніших робіт, адже щодня може загрожувати твоєму здоров'ю чи навіть життю.

Це на собі відчув поліцейський на Полтавщині, якого покусав затриманий. У потерпілого травмовано стегно та передпліччя.

Поліція України
Поліція України

У смт Диканька на Полтавщині чоловік покусав правоохоронця під час затримання. Про це говорилося у "Єдиному державному реєстрі судових рішень". Подія сталася ще 6 серпня, але суд завершився тільки зараз і нападник визнав свою провину та розкаявся.

6 серпня близько 19:00 чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, вкусив за стегно лівої ноги та ліве передпліччя патрульного, коли той одягав йому кайданки. Внаслідок чого міліціонер отримав легкі тілесні ушкодження у вигляді синців та укушених ран.

Поліція України
Поліція України

Зазначили, що мешканець Диканьки вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 345 ККУ — умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.

Після того, як чоловік усе усвідомив і вибачився, то співробітник поліції не мав до нього претензій. Між патрульним та чоловіком було укладено угоду про примирення 18 вересня. Також обвинувачений погодився покарання у вигляді умовного терміну.

Нагадаємо, що українець викликав поліцію на побачення після того, як дівчина запропонувала розділити рахунок навпіл: з'їла більше.

Раніше ми повідомляли, що українець не був у військкоматі на порядку денному майже рік через повітряні тривоги: провину не визнає і звинувачує ТЦК.