Збройні сили України ліквідували окупанта з Уфи Азату Шакірова. У країні-агресорі РФ він був відомий як DJ Mongol. Про це у Facebook повідомив OSINT-розвідник, волонтер InformNapalm із Грузії Іраклі Комахідзе.

У Росії стверджують, що 34-річний Шакіров вирішив піти на війну добровільно. Загарбник дослужував останній місяць контракту на одній із військових частин спеціального призначення.

Подробиці загибелі Шакірова не уточнюються. Відомо лише те, що похорон пройде 21 липня.

"34-річний Азат Шакіров з Уфи дослужував останній місяць контракту в одній із військових частин спеціального призначення. Уфимцям він знайомий як Діджей - DJ Mongol, який виступав з музичними сетами в місцевих клубах. Подробиці його загибелі не уточнюються. Похорон військового пройде завтра, 21 липня. У Кобзона у пеклі без роботи не залишиться", – написав Комахідзе.

Раніше повідомлялося, що на війні в Україні було ліквідовано чергового солдата путінської армії Дмитра Тупіцина. Окупант був родом із Казахстану, але воював за країну-агресора РФ. Смерть Тупіцина підтвердили й у російському місті Картали Челябінської області, де мешкав загарбник.