У Росії знову заговорили про поновлення переговорів щодо війни в Україні. Однак російський диктатор Володимир Путін за майже 5 місяців війни не змінив своїх вимог. Якби переговори проходили зараз, він ставив би питання так, щоб російські війська могли закріпитися на окупованих територіях, а далі намагався б встановити політичний контроль над Україною.

При цьому російський президент і не має наміру змінювати свої вимоги. Про це розповів воєнний експерт Олег Жданов в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

Він прокоментував балаканину РФ про переговори з Україною, яка знову почала звучати з боку країни-агресора.

За словами Жданова, Путін ні на йоту не змінив своїх вимог. Головною вимогою російського диктатора досі залишається поглинання України як політичної одиниці разом із територією.

"Якби переговори сьогодні відбулися, то умови були б такі самі, як у Мінську-2 – застовпити ті досягнення, рубежі, на які зараз вийшли збройні сили Російської Федерації, далі змушувати Україну надати автономію у складі України цим новоутворенням, які намагається там збудувати. Росія", – каже військовий експерт.

За рахунок окупованих територій, Росія розраховує встановити повний політичний контроль над Україною.

"Це фактично федералізація країни з її повним поглинанням у політичному сенсі, розставляючи там свої війська, маючи там своїх людей, надаючи право вето на вирішення будь-яких питань у парламенті України, фактично отримавши повний політичний контроль над країною", – зазначає Жданов.

Росія не змінить своїх вимог, зазначає військовий експерт. Тому, за його словами, переговорну позицію слід завойовувати на полі бою.