У Вінниці поліція ідентифікувала двох загиблих унаслідок ракетного удару дітей. На цей час із трьох дітей, життя яких обірвали окупанти ракетною атакою на місто 14 липня, була відома особа лише однієї дівчинки – 4-річної Лізи.

Наразі шляхом аналізу ДНК вдалося ідентифікувати інших загиблих неповнолітніх. Це двоє хлопчиків 7 та 8 років. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко у Facebook.

"Один з хлопчиків у момент атаки проходив обстеження в медичному центрі. Він загинув разом з мамою. Інший чекав на дядька в припаркованому авто і потрапив у вогненну пастку. Родича цього хлопчика відкинуло вибуховою хвилею, зараз він госпіталізований", - розповів Клименко.

Також він зазначив, що мама загиблої 4-річної Лізи зараз перебуває у лікарні. Вона у тяжкому стані.

Усього вже вдалося ідентифікувати 19 із 23 загиблих внаслідок ракетних ударів по Вінниці.

"14 родичів безвісти зниклих осіб здали свої біологічні зразки. Наші фахівці вже провели понад 200 зіставлень виділених ДНК-профілів. 12 із 19 ідентифікованих осіб упізнали саме за допомогою технології швидкісного встановлення ДНК", - зазначає глава Нацполіції.

Вісім людей досі вважаються зниклими безвісти.

До лікарів за медичною допомогою звернулися загалом 183 постраждалих, 82 з них госпіталізовані. Серед поранених четверо дітей.