Російський співак та шанувальник війни в Україні Григорій Лепс є також власником продюсерського центру. Путініст займається деякими зірками російської естради.

На нещодавній прес-конференції Лепс виявив бажання нагріти руки на спадщині померлого соліста Ласкового Травня Юрія Шатунова. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на ТАСС.

Рашистський співак хоче викупити пісні колись популярного гурту, щоб потім вигідніше перепродати їх молодим виконавцям. Самому виконувати їх у його плани не входить.

"Я б придбав ці пісні для того, щоб вони були в моїй скарбничці. Можливо, знайдеться якийсь молодий виконавець, який їх по-своєму трактує, і пісня зможе знайти нове життя", - заявив Лепс.

Про смерть співака стало відомо зранку, 23 червня. Концертний директор виконавця Аркадій Кудряшов повідомив, що причиною раптової смерті артиста став великий інфаркт, який спровокувала бляшка, що відірвалася в серці.

Згодом з'ясувалося, що Шатунов вживав спиртне за кілька годин до трагедії. Кудряшов розповів, що вони вечеряли разом – їли раків, пили пиво, як раптом йому погано стало.