Кінець липня та наступні кілька місяців будуть не найкращим часом для громадської діяльності та еміграції. Це пов'язано з тим, що Юпітер 28 липня стане ретроградним і знову повернеться у прямий рух лише під кінець листопада. Про це у коментарі Головреду розповів астролог Влад Росс.

За словами астролога, вже з 20-х чисел липня Юпітер стане нерухомим, а тому зниження активності життя стане помітним навіть раніше 28 липня.

"Статичність Юпітера вимагає обережності та уважності. Краще в цей час не вирушати в далекі поїздки. А якщо налагоджувати контакти з іноземцями, то інтернетом чи телефоном. Також у цей період не варто розпочинати тривале навчання", – зазначив Влад Росс.

Астролог підкреслив, що Юпітер – це соціальна планета, тому всі процеси, пов'язані із суспільством та широким колом людей, гальмуватимуться.

"З початком ретроградності Юпітера суспільне та культурне життя сповільниться. Це найгірший час для прем'єр, презентацій, оприлюднення чогось – у такий час буде складно досягти успіху. Це найгірший час для того, щоб себе презентувати та просувати у суспільстві", – вважає Росс. .

Також, на думку астролога, період після 28 липня буде поганим для юридичних процесів та міжнародних переговорів.

"На ретроградному Юпітері неможливо досягти жодних домовленостей, у тому числі зупинити військові дії мирним шляхом. Дипломатія в цей час руйнується. Це найгірший час для початку судових розглядів, юридичних процесів, переговорів, реклами, значних соціальних подій", – пояснив Влад Росс.