Російські окупанти на Луганщині працюють над відновленням своєї боєздатності. Вони збільшують сили, щоб відновити наступ.

При цьому загарбники бояться, щоб Збройні сили України не встигли перехопити ініціативу на полі бою, доки у російській армії продовжується оголошена Росією так звана "оперативна пауза". Тому окупанти продовжують проводити обмежені наступальні дії. Про це повідомили аналітики Американського інституту вивчення війни (ISW).

Як вважають аналітики, російські війська можуть рушити в ще більший наступ, щойно вирішать, що вже достатньо до нього підготувалися.

"Коли російське військове командування вирішить, що достатньо підготувалося до відновлення більшої наступальної операції, воно, швидше за все, продовжить масштабне просування з великою кількістю військ і більшою завзятістю, ніж зараз", - йдеться у повідомленні.

У цьому вихід із " оперативної паузи " може бути різким, а поступовим і відразу помітним.

Основний задум росіян – зробити "оперативну паузу" непомітною, створити таку видимість, ніби її взагалі немає. Або вона може бути занадто короткою, щоб не дати можливості ЗСУ перехопити ініціативу, зазначають в Інституті вивчення війни.