Російські окупанти не кидають спроб наблизитись у Бахмуту, але у відповідь отримують лише пекельний вогонь від українських військових. ЗСУ не лише не пропустили ворога, а й відкинули його назад. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

"На Бахмутському напрямку українські воїни завдали ворогові втрат, коли той намагався покращити тактичне становище недалеко від вершини та Берестового. Противник у паніці відійшов", - йдеться у повідомленні.

Окупанти зі ствольної артилерії та РСЗВ обстріляли райони населених пунктів Виїмка, Іванодарівка, Спірне, Берестове, Білогорівка, Покровське, Яківство, Соледар, Бахмутське, Клинове, Вершина, Кодема, Майорськ, Нью-Йорк. Поблизу Шумова російські військові вдарили з авіації. Окупанти закріплюються на околицях Спірного.

Ворог намагався штурмувати Богородичне. Наші захисники успішно придушили спроби окупантів.

У напрямку Краматорська спроби російських військових штурмувати Григорівку та Верхньокам'янське також були невдалими.

Раніше повідомлялося, що Росія оголосила "паузу в боях" в Україні. У російському Міноборони пояснили це "поповненням бойових можливостей" у підрозділах, які виконували "бойові завдання". Там додали, що керівництво нібито дає змогу "відпочити" окупантам.