Генералітет окупантів створив новий корпус у російській армії, проте для його особового складу знайшлися лише некомпетентні бійці та офіцери. А бойова техніка, яку мали дістати із запасів для цього корпусу, нібито давно вкрадено. Таке повідомлення опублікував на своїй сторінці у Facebook відомий журналіст Роман Цимбалюк.

"Генерали ЗС РФ ухвалили рішення про створення нового "ударного кулака", який доб'є все українське в Україні. Завдання поставили відповідним чином – створити у складі Західного військового округу 3 армійський корпус з пунктом постійної дислокації в Мулиному (Нижегородська область). З червня 2022 року завдання почали виконувати", – йдеться у тексті.

Цимбалюк розповів, що наказ укомплектувати новий корпус відправили до всіх військкоматів та військових частин. Оскільки особового складу недостатньо скрізь, командири відправили для того, щоб мінімізувати збитки для своєї військової частини, "виняткових ідіотів, які ніде не можуть стати в нагоді" і в значно меншій кількості, ніж належить за розкладом.

З технікою та озброєнням також, за даними Цимбалюка, все погано. У командуванні наказали розконсервувати стільки складів і баз зберігання, скільки необхідно для озброєння корпусу.

"Однак, при спробі реалізації задуманого, знову зіткнулися з традиційною для армії РФ проблемою - всі розікрали. Для перетворення непрацюючої купи металобрухту в працююче "щось" потрібно багато часу і ресурсів, у тому числі людських. У результаті, в армії РФ "Майже з'явився" новий армійський корпус, який станом на початок липня не має чіткої структури, не має призначеного командування, натомість має неробочу техніку і не більше ніж 10% з бажаної кількості особового складу", - підсумував журналіст.