Він відкрито заявив, що існує загроза для всього людства.

Нову порцію погроз соратник президента РФ Володимира Путіна опублікував у своєму Telegram-каналі. Як завжди, він спробував перевести стрілки на США.

"Ці пропозиції не тільки юридично нікчемні. Ідея покарати країну, яка має найбільший ядерний потенціал, абсурдна сама по собі", – відреагував він на ймовірне створення трибуналу.

Медведєв заявив, що американці завжди вели війни на знищення, мабуть, забувши, що його країна розгорнула криваву бійню в Україні та вбиває мирне населення, зокрема дітей.

Він не залишив без уваги і улюблені прийоми, які використовуються російськими політикам, заявивши, що "кількість жертв дій США можна порівняти з жертвами гітлерівського режиму". Також Медведєв за прикладом свого господаря навів рядки з Біблії, намагаючись вибілити репутацію РФ.

"З Росією так не вийде. Вони це чудово розуміють. Тому погані пси війни і заходяться своїм огидним гавкотом. Але США та їх нікчемні шавки повинні пам'ятати слова Писання: "Не судіть, та не судимі будете, бо яким судом судите, таким будете судимі".

Раніше Медведєв видав, що санкції проти Росії можна розцінювати як привід для війни та акт міжнародної агресії. Нагадаємо, їх запровадили за розв'язану РФ війну в Україні.

Такі абсурдні заяви все частіше викликають питання щодо адекватності пособника Путіна. Так, раніше хакери зламали сайт клініки з лікування алкоголізму в російському Бєлгороді та зробили її "пацієнтами" президента РФ Володимира Путіна, Медведєва та міністра закордонних справ Сергія Лаврова.