Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв'ю "24 каналу". Вона пояснила, що для Росії війна в Україні не є першою.

Раніше вони вже проводили бойові дії, наприклад, у Чечні та Сирії. За інформацією, яку можна знайти навіть в інтернеті, легко відстежити тактику та проблеми російської армії.

"Чого вони бояться? Чому саме так вони воюють? Вони бояться прямого зіткнення, бояться вуличних боїв, тому що вони нам у цьому програють. Тому їхній спосіб – рухатися ракетними, тотальними обстрілами, руйнуваннями. ЗСУ дуже потужно чинили опір, якщо ми говоримо про північні області, Київську. Це було видно, що наші б'ються як леви. Наші дуже сильні", – поділилася Маляр.

За словами Маляр, перетворення міст на руїни – це єдиний спосіб для росіян окупувати населений пункт.

"Те, на чому ми концентруємо увагу західного світу, – що апетити росіян значно більші, ніж Україна. Те, що ми зараз захищаємо європейські кордони, – це абсолютно очевидно", – зазначила заступниця міністра.

"Що стосується росіян, то всі очікують суцільного позитиву. Його під час війни не буде. Війна – складне випробування і дуже тривалий шлях до перемоги. Складний і тривалий, яким ми зараз йдемо, і повинні бути всі мужніми і стійкими", – резюмувала вона.