У неділю, 3 липня, під час відпочинку на пляжі російського міста Сочі 23-річний білорус Микита Гараєв заступився за молодших сестер, які частували людей кавуном, і потрапив “під роздачу” від місцевих працівників. З місця інциденту парубка доставили до реанімації.

Бійка між молодим чоловіком та працівниками пляжу “Фрегат” потрапила на відео, яке опублікували російські Telegram-канали.

У підписі до знятих кадрів йдеться, що працівники пляжу грубо звернулися до двох дівчаток віком 6 та 14 років. За них заступився старший брат Микита, а коли троє робітників намагалися його відштовхнути, почалася бійка.

На допомогу пляжникам прийшли ще десятеро людей з палицями і прутами. Після бійки до білоруса довелося викликати швидку.

Як повідомляє видання “Наша Ніва”, потерпілим внаслідок бійки виявився 23-річний Микита Гараєв, який у минулому займався самбо і навіть був чемпіоном Мінська.

Його батько виступав у 2021 році у складі хокейної збірної Гомельської області, коли вона грала проти команди білоруського диктатора Лукашенка, і був визнаний найкращим гравцем своєї команди. Після цього його син зміг сфотографуватися із самопроголошеним президентом .

На той момент Гараєв працював у мінському "Динамо", команді КХЛ, але незабаром "опустився" на рівень нижче - в молодечненське "Динамо", яке виступає в чемпіонаті Білорусі.

За інформацією білоруського видання, Гараєв стежив за соцмережами своїх колег і писав на них характеристики для керівництва. Він також збирав інформацію про вболівальників хокейного "Динамо", які почали бойкотувати матчі через політичну ситуацію.