Окупанти не соромляться розповідати своїм рідним, як жорстоко вбивають людей в Україні. Свої вчинки вони ще й гордо описують, вихваляючись ними і не відчуваючи жодної краплі провини.

Служба безпеки України опублікувала нове перехоплення розмови російського окупанта, яка воює проти ЗСУ в Україні, з його дружиною. У СБУ назвали це перехоплення одним із найжорсткіших, які взагалі публікувалися раніше.

У розмові з дружиною загарбник розповідає, що він, добиваючи пораненого українця, перерізав йому горло. При цьому окупант, навіть без тіні докорів совісті, каже, що він у той момент подумав: "Ну, коли я ще людині горло переріжу?".

Дружина спочатку наче дивується, але потім просто сміється після таких одкровень свого чоловіка.

При цьому війну в Україні окупант називає "вечіркою", на якій можна втілювати в реальність свою хвору фантазію.

"Він просить жінку нікому про це не розповідати. Але тепер його секрети знатиме весь світ. Сам рашист та його звірства задокументовані у відповідних кримінальних провадженнях. І ці факти – яскраве свідчення того, які нелюди нам протистоять. Ми змусимо відповідати кожного з них за скоєні звірства", – наголосили у СБУ.

Раніше повідомляли, що українські військові знищили на Донбасі склад боєприпасів російських загарбників. Склад був знищений під окупованою Попасною. Після точного влучення боєприпаси здетонували і спричинили грандіозний вибух.