Для цього їм доведеться здійснити прорив у Литву, що вони нібито зможуть зробити "за три дні".

На обговорення росіян про новий бліцкриг вказав український нардеп Олексій Гончаренко. У своєму Telegram-каналі він виклав фрагмент відео з росТБ.

Так, в ефірі російський історик Костянтин Сівков, який виступив у ролі так званого експерта, почав розповідати про проведення Росією "військової операції" проти литовської держави.

"Розмови про конвой через територію Литви – це фактично початок операції щодо деблокади Сувальським коридором – проведення наступальної операції. До речі, оперативна лінія невелика – всього 60 кілометрів. За хорошого темпу наступу – це три дні", – висловив переконання він.

Водночас російський "експерт" прийняв до уваги, що напад на Литву означатиме "чисту війну з НАТО".

"За формальними ознаками вже зараз має місце третя світова війна… Дипломатичні заходи мають бути, економічні – у м'якій формі. У військовому плані треба заявляти про створення таких видів зброї, які їх (країни Заходу. – Ред.) налякають", – підсумував Сівков.

Коментуючи висловлювання росіянина, депутат Гончаренко зазначив, що своїми "планами" з проведення "спецоперації" щодо держави-члена НАТО пропагандисти лише смішать.

"Рашисти зібралися Литву за три дні перемагати. Десь сміються кияни", – підкреслив він.

v