Функція радника глави офісу президента Олексія Арестовича полягає в тому, щоб пояснювати українцям психологію війни.

Про це розповів радник Голови ВП Михайло Подоляк в інтерв'ю виданню Бабель. За словами Подоляка, Арестович розповідає українцям, чому війна є важким процесом, і в той же час намагається дати надію, що наша держава впорається з цим складним викликом.

Він зазначив, що зараз українці від великого напливу інформації про війну можуть поступово піддаватися деморалізації. При цьому деморалізоване суспільство "починає набагато інертніше чинити опір", а Україна не може собі зараз такого дозволити.

"Це дійсно невдячна робота, потрібно підбирати правильну тональність і іноді доводиться грати в певного роду спотворення. Якщо війну показувати брудною - такою, яка вона є насправді, це дуже швидко деморалізує суспільство, а деморалізоване суспільство починає набагато інертніше чинити опір. Ми не можемо собі цього дозволити. На мій погляд, функція Олексія полягає саме в тому, щоб цю війну показувати на межі, щоб не було деморалізації", – зазначив Михайло Подоляк.

Нагадаємо, раніше радник глави офісу президента Олексій Арестович повідомив, що у війні проти Росії стався ще один стратегічний перелом. Україна вже виграла свою Курську дугу, незалежно від того, чи захоплять Сєвєродонецьк.