У бою під Ізюмом Харківської області 9 червня загинув відомий київський активіст, розвідник 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр Роман Ратушний. Воїн з першого дня повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну брав участі в боях під Києвом. Пізніше у складі своєї бригади звільняв Тростянець, воював у Сумській області та під Ізюмом.

Про смерть українського воїна заявили в громадській організації Захистимо Протасів Яр, яку очолював Ратушний.

"Важкий день... Підтвердилася страшна новина ... 9 червня в бою під Ізюмом загинув лідер нашої громади, голова ГО " Захистимо Протасів Яр "та розвідник 93 ОМБр" Холодний Яр " – Роман Ратушний.

Ромчик був найкращим з нас, відчайдушним, він завжди був першим у будь-якому бою і ніколи не виявляв страху. Так сталося, що в його останньому бою він був у розвіддозорі у складі бойової групи і загинув під час виконання бойового завдання", - сказали в організації.

5 липня Роману Ратушному мало виповнитися 25 років.

Ратушний з першого дня нападу Росії на Україну брав участь у бойових діях під Києвом. Після цього у складі 93-ї ОМБр Холодний Яр він звільняв Тростянець, воював у Сумській області та під Ізюмом.

Дату похорону назвуть пізніше.