Українська журналістка і телеведуча Яніна Соколова показала пікантне фото прямо з ванної кімнати, чим чимало заінтригувала своїх глядачів і шанувальників. На її особистій сторінці в Facebook з'явилося фото, на якому вона сидить в нижній білизні у ванній, наповненій водою і піною.

На задньому фоні Соколова виставила портрет В'ячеслава Чорновола, радянського дисидента, з написом Ukraine begins with you (Україна починається з тебе). У підписі до фото ведуча запропонувала за допомогою її фото вилікуватися від псування і зарядитися на бажання працювати.

"Щось бачу дехто з вас занудьгував, і я подумала, що давно не заряджала вас вранці фотографією "антипорчі". Коротше, це воно. Дивіться 2 хвилини в очі мені, потім хвилину В'ячеславу. І псування знята. З'являється знову бажання жити і працювати.]. Відчули? Все, йдіть і будьте щасливі. Все Буде Добре", - написала журналістка.

Пізніше вона зізналася-через постійні погрози ракетного обстрілу в Києві і повітряних тривог, випуски її шоу доводиться знімати з дотриманням правил безпеки.

Тому вона у ванній кімнаті-на шиї Соколової видно петличка мікрофона. Очевидно ведуча вирішила поєднати приємне з безпечним і записувати новий випуск прямо з ванної.

У коментарях фанати Соколової чесно зізналися - було складно сконцентрувати увагу на чомусь ще, крім її привабливого зовнішнього вигляду:

"Дивився всі три хвилини онлі на Яніну. Потім притулився, не втримався".

"Нереально крута Яніна і Чорновіл! Вибухова суміш".

"Такий вродливий камертон дня... Попри усе - народжується у серці музика..!"

"Гарна жінка то є неймовірно гарна жінка, і ніяке бомбування ті не зіпсує!!! Україна була, є і буде-Слава Україні!!!"

"Захоплююся, Янина ві чудо".