У Росії забороняють говорити про реальну кількість загиблих в результаті війни в Україні, а також про примусову мобілізацію в "ЛДНР". Ці заборони явно загострюють напругу всередині країни і антивоєнні настрої. Про це повідомили в Американському інституті вивчення війни (ISW).

Росіяни також скаржаться на недостатню підготовку російських бойових сил.

Кремль доручив юристам і психологам переконати сім'ї особового складу затонулого крейсера "Москва" утриматися від розголошення будь-якої інформації про смерть родичів. Таким чином вони намагаються придушити напругу в Росії.

Повідомляється, що Кремль погрожує анулювати фінансову компенсацію сім'ям, які будуть публічно засуджувати дії Москви і затоплений крейсер. Багато родичів у свою чергу відмовилися зустрічатися з командуванням ЧФ в окупованому Севастополі.

Також з'явилася інформація про те, що в" ДНР " нібито пообіцяли виплатити компенсації пораненим і загиблим на передовій у війні проти України.

Раніше Антон Геращенко-екс-нардеп, а нині радник міністра внутрішніх справ України Дениса монастирського розголосив інформацію про те, що Олександр Невзоров і його дружина Лідія Невзорова завдяки указу президента Зеленського отримали українське громадянство. з формулюванням "За видатні заслуги перед нашою країною".