У Російській Федерації, країні-агресорі, оперативно знайшли заміну вбитому ЗСУ 5 червня генерал-майору Роману Кутузову. Як повідомляє український журналіст Роман Цимбалюк на своїй сторінці в Facebook, замість того командиром 1-го армійського корпусу угруповання терористів "ДНР" був призначений полковник Олег Сеньков.

"У РФ вже знайшли заміну загиблому 5 червня генерал-майору Роману Кутузову. Новим командиром 1 армійського корпусу ДНР призначений полковник Олег Миколайович Сеньков. До призначення в 1 АК Сеньков командував 42 мотострілецькою дивізією (в/ч 27777, Ханкала, Чеченська Республіка), А до цього 7 військовою базою (в/ч 09332, Гудаута, Республіка Абхазія). За свою службу Сеньков зарекомендував себе як кар'єрист, який готовий на все, аби отримати бажану посаду і звання", ‒ пише журналіст.

За даними джерел Цимбалюка, вже за пару діб на новій посаді Сеньков встиг викликати у підлеглих сильне обурення укупі з ненавистю. Журналіст стверджує, що свій новий пост полковник армії окупантів сприймає як шанс стати генералом. І заради цього готовий на будь-які втрати особового складу і техніки.

"Для Сенькова призначення на посаду командира 1-го АК-це так сильно бажана генеральська зірка і можливість призначення на одну з керівних посад в Південному окрузі. Тому в способах і методах досягнення задуманого Олег Миколайович себе обмежувати точно не буде", - зазначив Цимбалюк.

За інформацією журналіста, Сеньков свої мрії про генеральські лампаси почав реалізувати відразу-незважаючи ні на що (особливо на втрати "армії ДНР").

"За словами офіцерів 1-го армійського корпусу, не встигнувши вступити на посаду, Сеньков вже зарекомендував себе як "кінчений негідник". На першій нараді з командирами підпорядкованих військових частин він не соромився у виразах і заявив, що "всі завдання необхідно виконати будь - що", незважаючи на втрати в особовому складі – військовослужбовців 1 і 100 бригад і 11 полку "ДНР"", ‒ підсумував Цимбалюк.