У Києві були зафіксовані вибухи в Дарницькому та Дніпровському районах під час повітряної тривоги.

Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко в Telegram. Повітряна тривога була оголошена о 05:01, після цього було зафіксовано кілька прильотів.

"Кілька вибухів у Дарницькому та Дніпровському районах столиці. Служби вже працюють на місці. Більш детальна інформація - з часом", – написав Кличко.

У соцмережах користувачі активно повідомляли, що чули свист ракет, а потім звуки вибухів. За недоведеною інформацією, яка з'явилася в соцмережах, одна з ракет потрапила в нежитлове приміщення, і зараз там пожежа.

Пізніше Кличко повідомив, що станом на даний момент жертв немає, одна людина постраждала – його госпіталізували.

"Про ранкові вибухи в Дарницькому та Дніпровському районах столиці. На даний момент жертв в результаті ракетних ударів по об'єктах інфраструктури немає. Одного постраждалого госпіталізували. Служби ще працюють на місцях, що зазнали атак", – написав мер Києва в Telegram.

Також ракетні обстріли відбулися на Київщині. Як повідомив мер Броварів, був обстріл території, розташованої в безпосередній близькості до Броварської територіальної громади Київської області.

"...Близько 6 ранку ворог здійснив обстріл територій у безпосередній близькості до нашої громади. Станом на даний момент інформації про руйнування в Броварській громаді немає...", – зазначив міський голова у Facebook.