Глава Міноборони Олексій Резніков поділився оптимістичними прогнозами-за його словами, війна між Україною і Росією завершиться до кінця 2022 року.

"Росія продовжує докладати зусиль щодо окупації всієї нашої держави. Поки неможливо передбачити, коли закінчиться війна, але мої оптимістичні прогнози, що це реально зробити ще в цьому році", - йдеться в заяві чиновника на Міжнародному форумі безпеки GLOBSEC-2022 в Братиславі.

Резніков нагадав присутнім, що плани Кремля ґрунтуються на переконанні в тому, що всі землі навколо Росії є "російськими", тому їх, мовляв, потрібно "повернути".

Міністр додав, що наступними жертвами російської військової агресії стануть Польща, країни Балтії, Словаччина та інші, якщо Україна з партнерами не зупинить Росію і не послабить її військову міць.

Також він сказав, що російська армія показала всьому світу, що її образ як "другої армії світу" виявився помилковим. В Україні ж побачили не регулярну армію сучасної держави, а збіговисько вбивць, мародерів і ґвалтівників.

Міністр оборони наполіг, що на саміті НАТО в Мадриді слід залучити Україну в стратегію Альянсу на наступні 10 років, тому що це в інтересах всього цивілізованого світу. На його думку, НАТО слід почати процес приєднання України до Альянсу де-факто, якщо це поки неможливо здійснити де-юре.