Росія вже змогла "досягти певних результатів" у війні в Україні. "Спеціальна військова операція" триватиме, поки РФ "не виконає всіх своїх цілей". Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

Він цинічно стверджує, що Росія займається в Україні нібито лише "захистом людей в Донецькій і Луганській областей".

"Досягнуто певних результатів: від пронацистськи налаштованих Збройних сил України, а також безпосередньо від націоналістичних елементів звільнено багато населених пунктів, забезпечено можливість людям приступити до налагодження мирного життя. Ця робота триватиме до того моменту, коли всі цілі спеціальної військової операції будуть досягнуті", - сказав Дмитро Пєсков.

Він заявив, що однією з головних цілей РФ є "захист людей в народних республіках", таким чином російські військові "застосовують заходи для забезпечення захисту громадян".

Раніше повідомлялося, що радник керівника офісу президента Олексій Арестович назвав ситуацію на фронті "аховою" для України. Наші військові поки не можуть наносити удари в тил ворога, так як не мають далекобійних засобів. Арестович зазначив, що зараз захід проходить перевірку на адекватність.

Також він заявив, що Росія виграє за темпами у війні - вони накопичили резерви раніше, ніж Україна. У зв'язку з цим стає можливим повернення російської армії на північ країни і посилення тиску на лінії Херсон - Запоріжжя.

Президент України Володимир Зеленський різко розкритикував слова колишнього держсекретаря США Генрі Кіссінджера, який заявив про необхідність віддати шматок територій для РФ в обмін на мир.