Астролог Влад Росс склав гороскоп для України на червень і розповів, коли чекати запеклих боїв. За його прогнозом, війна в Україні в червні не закінчиться.

Росс зазначає, що Червень буде не особливо багатим на напружені транзити, що, безумовно, добре.

"Місяць обіцяє бути досить спокійним, незважаючи на військові дії. А вони поступово будуть переходити в статичну фазу. Територій вже ніхто у нас відбирати не буде, але будуть посилені ракетні обстріли, аби вони не перетворилися на килимові бомбардування", - сказав астролог Главреду.

Найнебезпечніший період, коли відбуватимуться більш запеклі бої – поблизу повного місяця, тобто 13-16 червня.

"У ці дати можуть серйозно посилитися і ракетні обстріли. Також жорстка ситуація можлива в кінці місяця - 27-29 червня. Так що, швидше за все, ракетами Росія привітає нас з Днем Конституції – Путін же любить символізм. Наприклад, на Великдень Росія завдала ракетного удару по Одесі, в результаті чого загинули люди, в тому числі немовля, тобто Путіну знадобилося принести в жертву дитину", - говорить Росс.

Влад Росс зазначає, що в середині місяця, коли буде повний місяць, потрібно буде уважно ставитися до будь-якої отриманої інформації.

"Наприклад, якщо Росія наполягатиме на "світі, дружбі, жуйці", це означатиме, що точно ніякого миру не буде, і ніякої дружби або адекватних переговорів вона не зможе забезпечити, а, значить, на це не потрібно погоджуватися. Можливі обмани і самообмани, а також "розлучення" на гроші. Тому в середині місяця слід з особливою обережністю ставитися до пропозицій, які обіцяють швидке збагачення", - говорить астролог.