Ворог намагається встановити повний контроль над населеним пунктом Сєвєродонецьк і оточити підрозділи Сил оборони.

Як йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, на Донецькому напрямку противник за підтримки вогню артилерії та мінометів проводить активні штурмові дії на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках, бої тривають.

Відзначається, що на Слобожанському напрямку угруповання противника зі складу частин і підрозділів Західного військового округу Збройних сил РФ намагаються утримати зайняті позиції і не допустити просування підрозділів Сил оборони вглиб тимчасово окупованої території.

"Триває підготовка ворога до відновлення наступу в напрямках населених пунктів Ізюм і Слов'янськ", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі зазначають, що російські окупанти ведуть підготовку до наступу в напрямках населених пунктів Сіверськ і Райгородок.

Також зазначається, що на Курахівському напрямку противник активних бойових дій не проводив, здійснював вогневе ураження наших військ із застосуванням артилерії, а на інших напрямках продовжує обстріли, щоб не допустити перекидання наших підрозділів на інші загрозливі напрямки.

На Південнобузькому напрямку ворог веде оборону і проводить мінування узбережжя річки Інгулець на ділянках можливих дій підрозділів наших військ. Завдав авіаційних ударів із залученням армійської авіації в районі населеного пункту Давидів Брід Херсонської області.

На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив, ознак створення ударних угруповань не виявлено. З метою демонстрації присутності та недопущення перекидання підрозділів Сил оборони на інші напрямки в прикордонних районах Брянської та Курської областей визначені підрозділи Збройних сил РФ.