Війна в Україні триває вже четвертий місяць. Кожен українець мріє швидше повернуться додому. Астрологи і фахівці прогнозують, що бойові дії влітку 2022 будуть тільки інтенсивніше.

Астролог Ольга Медвецька заявила, що для України настає важливий період. За її словами, на початку червня можлива ескалація у війні з Росією.

Як зазначає астролог, період до 6 червня дуже важливий, оскільки в цей час відбувається з'єднання Марса з Юпітером в знаку Овна. Фахівець пояснює, що в такий час висока ймовірність ескалації конфлікту, збільшення жорстокості і насильства.

"Хороша новина в тому, що Меркурій незабаром повернеться до своєї звичної траєкторії (3.06), пару днів прийде в себе і всі процеси будуть протікати легше (приблизно з 10.06)", — говорить Медвецька.

Астролог Дмитро Уранус також зазначає, що початок червня буде важким для України. За його прогнозом, в цей період можуть посилитися військові дії, і потрібно протриматися півтора місяці.

Критично важливою датою астролог називає 5 червня.

"Після 5 липня Марс переходить в Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, особливо в серпні. Телець знак України, і бог війни Марс втратить свій натиск і силу проходячи по Тельцю. Марс перестане благоволити агресору в липні", - додав фахівець.

"ЗСУ виганятимуть ворога з території України в червні. Або вороги почнуть зупинятися. Так, будуть втрати, буде складно. Будуть серйозні бої. Але ворога виганятимуть", - зазначає астролог Анжела Перл.

За словами астролога, новий виток ескалації можливий під Новий Рік. Перл підкреслила, що Донбас Україна може повернути військовим шляхом, а Крим – шляхом переговорів, буде укладено угоду.