Українська телеведуча і журналістка каналу 1+1 Наталія Мосейчук розповіла, як ставиться до висловлювання Ігоря Коломойського про те, що в 2024 році її варто вибрати наступним президентом України після Володимира Зеленського.

Мосейчук в подиві, звідки у нього взагалі виникла ця думка, і вважає за краще вважати це жартом, так як плани підкорювати великий політичний Олімп вона не будує.

"Я не розумію, чому люди вважають, що як тільки у нас телеведучі стають відомі і мають вплив, вони обов'язково повинні йти в політику. Якщо це буде якась безвихідь і люди попросять ..." - розповіла ведуча в інтерв'ю для КП.

Втім, вона не виключає, що певні обставини можуть змусити її балотуватися в гаранти країни. При цьому вона зазначає: нинішній президент втілив у собі всі цінності українського народу, особливо зараз, коли в країні йде війна. Зеленського Мосейчук вважає ідеальним лідером, тому поки не бачить сенс обмірковувати питання президентства всерйоз.

"Я повторюся, Володимир Зеленський вже так говорив - "Якщо люди попросять". Дійсно, якщо це буде якась безвихідь і люди попросять... Але я навіть не розумію, що має статися! У нас є чудовий президент, у нас є лідер, вже зі світовим ім'ям, якого ми тут всередині, по-моєму, ще недооцінюємо. Але він – лідер вільного світу, в нього вірять, він має авторитет і, сподіваюся, можливості і бажання зробити запаморочливі перетворення в нашій країні", - поділилася вона.