Командир батальйону Одеської бригади Сергій Ткачук вивів з повного оточення поранених бійців.

У квітні 2022 року військовослужбовець отримав завдання – доставити в одне з сіл на лінії фронту зброю, повідомили в прес-службі 28 окремої механізованої бригади імені лицарів Зимового походу.

"Мені здавалося, що це квиток в один кінець, але накази командування не обговорюються. Вночі ми рушили по морю. Дорога була нелегкою, більше чотирьох годин ми йшли посеред шторму", - розповів Сергій.

Боєць відвіз морем на човні 10 українських захисників. В даний час вони отримують медичну допомогу.

"Росіяни нас помітили тільки коли ми виходили звідти. І тоді почався кошмар. Човен був перевантажений, ми не могли відійти швидко. А орки били прицільно - ще метр, і було б пряме влучення з БМП-3. Тоді хвиля опустила нас, і снаряд пролетів повз. Зв'язок зник, ротні доповіли, що ми можемо не повернутися. Але дав Бог, все обійшлося", - розповів командир батальйону.

Зараз Сергій продовжує виконувати бойові завдання. Вдома його чекають дружина і дві дочки.

"Єдине, що було страшно - втопитися в тому штормі. Тому що я хотів людей врятувати. Побратими сказали мені, що на це здатний тільки я. Не знаю, чому. Напевно, довіряють", - додав військовий.

Сергій Ткачук був відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Також чоловіка нагородили відзнакою Міністерства оборони України "вогнепальною зброєю" пістолетом Glock-19.