Російські солдати готові вбивати своїх генералів, які змушують їх йти в наступ. Про це свідчить чергове перехоплення розмови, опубліковане Службою безпеки України.

Так, в Донецькій області контрактники Росії ледь не розстріляли свого генерала Валерія Солодчука і його охорону, які приїхали, щоб придушити бунт і змусити "відмовників" продовжувати воювати.

Солдати відмовилися виконувати наказ і були готові підірвати високих гостей. Тому російський генерал ганебно втік з передової, підібгавши хвіст.

"У нас батарея практично вся у відмові пішла. Він почав стволом махати, стріляти: "Я, каже, вас завалю, якщо ви не поїдете туди!..." І все. Тут пацаненок: "Іди, каже, вали!". Він гранату, чеку висмикнув, каже: "Ну давай, застрели мене! Разом підірвемося тут". Весь. Там і спецназівці на нас теж стволами тикати почали, ми на них стволами. Коротше, мало не перестрілялися всі. Він у свій бобик сів, поїхав", - розповідає своїй дружині російський загарбник.

Солдат армії РФ скаржиться, що від їх бригади (понад 600 осіб) залишилася тільки третина, а решта загинули або були поранені. Крім того, залишилося лише два знаряддя з дванадцяти і лише три машини, які на ходу. Окупант хотів би тікати з України.