Старша дочка Сніжани Єгорової, ведуча програми Твій День Стася Ровінська зізналася, що у неї ніколи не було теплих відносин зі знаменитою мамою.

За словами Стасі, Сніжана Єгорова багато грала на публіку, а вдома було все по-іншому. Їхні стосунки зіпсувалися ще задовго до початку війни.

В останньому своєму інтерв'ю Аліні Доротюк ведуча зізналася, коли побачила пости Єгорової про Бучу і про те, що всі трупи українців – фейк, вона не витримала.

"Мені хотілося почути, що вона собі думає. Я просто кричала, вона робила вигляд, що не розуміє, що відбувається. "А чого ти кричиш? Ти жива, з тобою все добре? Ну і все". У мене було спустошення. Але після цього у мене немає ніяких ілюзій з цього приводу", - прокоментувала Стася.

Ровінська допустила, що її матері за всі ці проросійські висловлювання можуть платити.

"Коли вона почала висловлюватися з приводу війни і підтримувати політику Путіна і говорити, що в Україні фашисти, нацисти. Я знаю цю людину, так, вона неадекватна, але вона ніколи не була настільки ... або їй гроші платять за це, або... Ну що з нею сталося. Мені це складно пояснити. Людина стільки часу прожила в Україні, вона просто бреше. Коли людина відверто бреше, я знаю, що він так ніколи не думав, а тут раптом почав і бреше публічно. І ти розумієш, що це твоя мама, яка б вона там не була. Була якась надія, що я їй подзвоню і вона якось прийде до тями", - поділилася Ровінська.

Стася згадала, що коли російські війська вторглися повномасштабно на територію України, вона написала мамі.

Тоді Ровінська з маленькими дітьми перебувала в бомбосховищі. І відповідь матері її шокувала:

"Я їй писала, Коли все почалося. Ми були в підвалі і мій син плакав, спав на підлозі. Я їй послала відео, кажу: "Ми зараз сидимо в підвалі, що ти кажеш, що по військових об'єктах стріляють. Тут всюди стріляють". Тоді вона відповіла щось таке, типу: "Я всіх попереджала, що буде війна, ви мені не повірили. Що ж тепер, сидіть". Це вона своїм родичам таке відповіла", - поділилася Стася.

Ровінська додала, що для неї стало очевидно те, що Єгорова готова робити що завгодно, щоб про неї говорили.