Про перші кроки однієї з головних пропагандисток Кремля і винуватиці тисяч смертей в Україні Ольги Скабєєвої, поділилася Фаріда Курбангалєєва.

За словами екс-ведучої "Вістей", та ще в статусі стажиста показала себе"жвавим журналістом".

"Її відправили знімати репортаж з московських вулиць. Вона дуже добре впоралася з цим завданням. Пам'ятаю, що її хвалили на планерці. Говорили: "який прекрасний новий кореспондент прийшов. Який чудовий сюжет", - говорила Фаріда.

Скабєєва особливо відзначилася під час гучної справи навколо скандальної панк-групи. "Вона себе зарекомендувала такою, якою була на процесі Pussy Riot, коли їх судили. Ольга дуже активно висвітлювала і, напевно, не без її допомоги вийшло те, що вийшло. Ось тоді у неї виникла репутація акули, яка посадить і загризе", — відзначала Курбангалєєва.

Правда, іноді така репутація зіграла з "акулою" злий жарт. Колега телеведучої розповіла комічну ситуацію з професійних буднів. "На планерці обговорювали ювілей тренера, якого треба було привітати:" хто у нас сьогодні в чергуванні? Кому можна доручити сюжет про ювілей, зробити панегірик?"Координатор повідомляє: "Сьогодні у нас Скабєєва". І начальник: "Ой, не треба. А то всі подумають, що ми хочемо його замочити!". Тобто до цього моменту у неї такий бекграунд був за плечима, що вона асоціювалася тільки з певними подачею і завданням", — підсумувала журналістка.