Депутат Держдуми Росії Олексій Журавльов грубо обізвав канцлера ФРН Олафа Шольца.

Журавльов пригрозив, що нібито РФ змусить Шольца діяти на користь Росії. Такі погрози і образи прозвучали, коли депутат виступав в одній з пропагандистських програм на російському телебаченні.

Депутат вибухнув цілою тирадою недипломатичних заяв, коли коментував слова Шольца про те, що Німеччина не може прийняти правила, які їм диктує Росія.

"Ти хто є, (неценз)? А ми можемо ваші правила прийняти, так? Ні, не вгадав. Якщо ти не можеш прийняти ці правила, то ми тебе змусимо це зробити", – почав погрожувати Журавльов.

Згадав він і про ядерну зброю, почавши погрожувати, що нібито "в Росії може не бути іншого виходу".

Нагадаємо, канцлер ФРН Олаф Шольц на форумі в Давосі заявив, що умовний мир в Україні на умовах, які диктуватиме Путін не сприйме Німеччина і весь світ.

"Не буде нав'язаного світу, українці його не приймуть, і ми не приймемо", – сказав Шольц.

При цьому канцлер ФРН підкреслив, що світ не може дозволити Путіну виграти війну. За його словами, зараз піднято питання не тільки про існування України, а й про весь міжнародний порядок.

Однак варто відзначити, що у Шольца неоднозначне ставлення до поставок зброї Україні. Як зазначав раніше посол України у ФРН Андрій Мельник, незважаючи на рішення німецького уряду постачати важке озброєння для України, складається враження, що канцлер Олаф Шольц не хоче цього робити і затягує час.