Астролог Дмитро Уранус розповів, коли Україна почне перемагати і звільняти окуповані території.

"Після 5 липня Марс переходить в Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, і особливо в серпні. Телець - знак України. І бог війни Марс втратить свій натиск і силу, проходячи по Тельцю. Марс перестане благоволити агресору в липні", - написав фахівець на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, в кінці липня і початку серпня Марс вступить в з'єднання з місячним вузлом і Ураном в Тельці.

"Це дуже рідкісний і історичний аспект, який буває один раз в 167 років! Останній раз такий аспект був у травні 1855 року, коли союзні війська висадили десант в Керчі і почали наступ на Севастополь. Після подібного аспекту протягом декількох місяців прискорилася військова поразка Росії в Кримській війні, і у вересні 1855 року відбулося падіння Севастополя", - розповів астролог і додав, що з серпня 2022 в якійсь мірі подібні події знову повторяться в історії Росії.

Ураснус прогнозує, що з в цей період в Росії обов'язково трапляться несподівані події у військово-політичній сфері.

"Швидше за все з серпня і протягом осені Росія почне зазнавати поразки на українському фронті", - зазначив він.

Коли Україна почне звільняти окуповані території

Астролог прогнозує, що Україна поверне собі землі, які вдалося захопити путінським солдатам:

  • з серпня по листопад Україна звільнятиме Донбас;
  • у районі листопада-грудня Україна може звільнити Південь, Херсонську область і почати процес підготовки до звільнення Криму взимку 2022-2023 років.

За словами фахівця, восени Росія швидше за все запросить переговори і запропонує якісь мирні угоди.

"Але на це не варто йти, інакше через 9-10 років почнеться нова війна з Росією, ще більш страшна і руйнівна, і війна 2022 року виявиться просто розвідкою боєм. Довгостроковий прогноз показує, що якщо не довести цю війну до кінця, до поразки Росії, до падіння путінської влади, якщо цей конфлікт буде заморожений, якщо не будуть повернуті всі захоплені території, то Україна перестане існувати протягом 10 років через нову війну", - резюмував Дмитро Уранус.