Якщо Україна проводитиме операцію з витіснення військ Росії з окупованої Автономної Республіки Крим, цілком ймовірно, Кримський міст знищать, оскільки через нього йтимуть озброєння російському угрупованню. Однак зараз немає ніякого сенсу наносити удар по естакаді. Про це заявив політичний і економічний експерт Тарас Загородній.

У чаті на Главреді у відповідь на питання про те, чи може бути зруйнований Кримський міст в ході війни Росії проти України, і чи доцільно його знищувати, сказав, що це залежить від того, чи буде Київ проводити операцію по Криму. Якщо вона відбудеться, естакаду знищать, так як по ній йтимуть поставки озброєнь противнику.

"Якщо буде операція з видавлювання росіян з Криму, то, швидше за все, Кримський міст буде знищений, тому що через нього будуть надходити озброєння", - зазначив експерт.

Також він додав, що в даний момент розтрощувати міст немає великої необхідності.

"Поки великої необхідності в його знищенні я не бачу", - підкреслив Тарас Загородній.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов у квітні заявив, що Україна готова завдати удару по Кримському мосту. Причиною тому є використання естакади для перекидання противником підкріплення своїм військам.

"Дивіться, якби у нас була можливість це зробити, ми б це вже зробили. Якщо буде можливість це зробити, ми це обов'язково зробимо", - уточнив Данилов.

Спікер Кремля Дмитро Пєсков у відповідь вибухнув заявою про те, що слова Данилова про готовність України вдарити по Кримському мосту, мовляв, є "анонсом терористичного акту". Мовляв, Москва збирається провести "правову перевірку "для"подальшого покарання".