Держсекретар і керівник Держдепу США Ентоні Блінкен заявив, що хотів присвятити пісню російському диктатору Володимиру Путіну. Однак американські дипломати настійно попросили його цього не робити.

У Блінкена особливо відзначили, що такий вчинок був би "недипломатичним".

Під час церемонії вручення дипломів в Джорджтаунському університеті Блінкен розповів, що хотів прийти з гітарою і присвятити пісню Тейлор Свіфт "ми більше ніколи не будемо разом" російському диктатору Путіну. За його словами, співробітники апарату Держдепу порекомендували не робити цього.

"Так, у Нью-Йоркського університету на церемонії вручення дипломів виступала Тейлор Свіфт. Але мій апарат не дозволив мені принести сюди мою гітару, щоб присвятити" ми більше ніколи не будемо разом " президенту Путіну. Вони сказали, що це буде недипломатично", – жартівливо розповів Блінкен.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр оборони Ллойд Остін під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським 25 квітня оголосили про новий пакет фінансової допомоги в розмірі 713 млн доларів.

"Візит Остіна і Блінкена підкреслив зрушення в конфлікті, оскільки українські сили, озброєні масовим припливом зброї із Заходу, успішно відбили напад військ РФ на Київ. Росіяни перегрупувалися, щоб спробувати захопити більше території на Донбасі, дозволивши іноземним лідерам відвідати столицю", – йдеться в офіційному Комюніке.