Потім будуть змушені перейти до оборони, закріпитися на зайнятих рубежах або відійти.

Друга фаза наступу російських військ триватиме ще тиждень або днів десять. Після цього інтенсивність бойових дій знизиться, вважає військовий експерт Сергій Грабський.

За його словами, російські війська фактично безуспішно продовжують наступальні операції вже другий тиждень. Окупанти усвідомили, що не виконали жодного оперативного завдання з тих, які їм наказали завершити під час другої фази війни в Україні, передає 24 канал.

Путінські солдати ще спробують просуватися, оточити українських військових.

"Втрачаючи такими темпами свої підрозділи і бойову техніку – надовго їх не вистачить. Якщо думати з інерційністю - їх вистачить ще на тиждень, можливо, на 10 днів", – прогнозує експерт.

Після цього російські війська змушені будуть перейти до оборони, закріпитися на зайнятих рубежах або відійти і намагатися утримати територію.

"Побачимо, наскільки у нас вистачить ресурсів, щоб нанести певні контрудари, поліпшити наші позиції. Тоді ми будемо спостерігати зменшення інтенсивності боїв і перехід до більш затяжної фази", — сказав Грабський.

Військовий експерт додав, що складно спрогнозувати часові рамки старту так званої третьої фази війни. Це може розтягнутися на 2-3 місяці, все залежить від складності підготовки необхідних підрозділів. Хоча РФ може кидати в бій своїх людей і без належної підготовки з мінімальною екіпіровкою.

"Все залежатиме від волі політичного керівництва Росії, наскільки вони будуть готові жертвувати своїми людськими ресурсами", – вважає Грабський.