Телеведуча Марія Єфросиніна заявила, що ніякі вибачення щодо своєї негідної поведінки від росіян поки очікувати не варто, але для цього прийде час.

Під час ефіру "Україна разом" вона зізналася, що у деяких російських зірок пропаганда так "з'їла" мозок, що доходить навіть до тупості.

"На сьогоднішній день я бачу те, що ніби спрацював ефект зворотної дії. Ті люди, до яких я зверталася і яким я приділила занадто багато уваги, вони стали ще більш лицемірні в своїх висловлюваннях і меседжах, ще більш брехливими і вже навіть не хочеться їх обговорювати, щоб не надавати їм багато честі. Але доходить до такої тупості, що вони сьогодні видаляють ті пости і повідомлення зі своїми висловлюваннями, де було слово війна. Перевзуваються так швидко, що я не знаю, що там розпилюють", - зазначила Єфросиніна.

Проте, зазначає телеведуча, є окремі особистості, які зберегли гідність - вони свідомо говорять правду про війну в Україні.

За її словами, на росію в майбутньому чекає розпад.

"Мені моя фантазія малює картину найближчих десяти років, коли все ж поляже імперія під назвою росія і ми будемо свідками покаяння на колінах: "Боже, як ми були неправі, залиплі очі. Боже, так вірили в президента, Господи, вибачте". Я чогось саме так собі це уявляю, але потрібні роки на це", - підсумувала Єфросиніна.