Служба безпеки України оприлюднила чергові переписки рашистів, які цього разу жаліються на страшні бої на Херсонщині і мріють потрапити додому.

Про це свідчить пост СБУ у мережі Фейсбук.

"Українські захисники влаштували загарбникам «суцільне пекло» на Херсонщині. Про це свідчить переписка російського загарбника, якому вдалося вціліти під Чорнобаївкою і який зараз стоїть у Білозірці Херсонської області. «Тут полный пиз*ец. Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда. Мы отошли из Чернобаевки, там сущий ад! Там наших столько погибло, что ты себе и представить не можешь. Мы здесь такой пиз*ы получили, что передать невозможно…» – пише він своєму знайомому, який перебуває в рф", – йдеться у повідомленні.

Також фахівці СБУ зазначають, що дружбан окупанта не може повірити, що рашисти зазнають втрат, так як по телевізору кажуть зовсім інше.

"Останній, до речі, настільки «промитий» російською пропагандою, що не може у це повірити! Він уже чекає «захоплений» до 9 травня Київ, бо так сказали «в телевизоре по новостям». «Какой, на*уй, Киев? Какой домой? Тут хоть бы выжить еще. Я когда увидел, как разорвало моего друга, я около получаса рвал. Мне еще никогда не было так плохо», – пояснює окупант. Він усвідомлює, що глибокі окопи, які вони почали рити, аби хоч трохи збільшити шанси на виживання, можуть стати братською могилою. Тому наостанок просить друга приглядіти за своїм сином і дружиною. Про загиблих українських жінок і дітей вони й не згадують", – йдеться у повідомленні СБУ.