25 квітня в Брянську дивним чином сталося загоряння на нафтобазі і у військовій частині. Пожежу великих масштабів намагаються загасити і зараз, станом на 10 ранку 25 квітня.

Крім того, пізніше в мережі з'явилися і інші дивні свідчення нещасних випадків, які сталися поруч з Брянськом. Наприклад, біля міста зійшли з рейок і перекинулися потяги.

Такий знімок опублікував відомий журналіст і політолог Юрій Романенко.

"Під Брянськом сьогодні якийсь парад нещасних випадків. Крім вибухнула нафтобази "Роснафти" через недбале ставлення до пожежної безпеки, була пошкоджена залізнична колія до військової бази, звідки везли військову техніку і боєприпаси в Україну. Очевидно, що техногенні катастрофи в Росії будуть наростати. За моєю інформацією за останній місяць мали місце не менше 8 подібних інцидентів. Все через недбалість до службових обов'язків", – пише Юрій Романенко.

Як повідомлялося раніше, нафтобази, де виникла пожежа, входять в комплекс нафтопроводу Дружба, через який до Європи надходить нафта.

Брянськ – головна розподільна ділянка. Брянська нафтобаза належить "Роснефті". Ця нафтова компанія бере активним чином участь в "Z-операції" шляхом постачання нафтопродуктів, в т.ч. на своїх фірмових бензовозах.