На медзакладі на білому полотні нанесли червоний хрест. Але це не зупинило окупантів - військові РФ все одно бомбардували лікарню.

Російські окупанти завдали ракетного удару по лікарні в місті Баштанка Миколаївської області. У той момент в медустанові приймали пологи і проводили операцію.

В результаті атаки лікарня отримала суттєві руйнування, частина стін зруйнована, а більшість вікон вилетіла від ударної хвилі, йдеться у сюжеті Sky News.

Головлікар лікарні Алла Барсегян розповіла, що на медзакладі на білому полотні нанесли червоний хрест з надією, що хоча б це зупинить окупантів від бомбардування лікарні.

"Цей Червоний Хрест дуже добре видно з усіх дронів, з усіх літаків. Ми думали, що це хоч якось нас врятує, але виявляється, що нічого святого в цій війні немає", - каже лікар.

Раніше російські окупанти 19 квітня розбомбили лікарню в місті Баштанка Миколаївської області. Як повідомила глава Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, ворожий обстріл знищив відділення діалізу і приймальне відділення. Крім того, операційна в лікарні залишилася без склопакетів.

У Баштанці обійшлося без смертей і не постраждали діти. При цьому кілька людей отримали травми.