Дружина нещодавно затриманого колаборанта Віктора Медведчука розповідає у москві, якого героя насправді тримають у СБУ.

На вчорашній прес-конференції Оксана Марченко заливала російським пропагандистам, що її чоловік масово звільняв українців з російського полону. Ба більше, за словами дружини, Медведчук йшов попереду людей по мінному полю.

"Ви добре знаєте, скільки військовополонених звільнив Віктор. Не знаю, бачили ви кадри чи ні, коли він йшов по мінному полю. Він сам вів цих людей по мінному полю. Вночі. І цих людей – тисячі", – на повному сер'йозі заливає Оксана Марченко.

Тож скоро на пропагандистських каналах ймовірно з'явиться змонтований Медведчук, який, як Моїсей, веде звільнених українців по мінному полю.

Раніше повідомлялося, що 13 квітня Оксана Марченко, майже через добу після затримання свого чоловіка, записала відеозвернення.

Першим адресатом був Володимир Зеленський, у якого дружина колаборанта вимагала звільнити свого чоловіка пояснюючи, що він завжди був на боці нашої держави.

У наступному зверненні Оксана Марченко, чомусь, звернулася до президента Туреччини Ердогана, просячи його застосувати свій авторитет для звільнення її чоловіка.

Оксана Марченко
Оксана Марченко

Але більше за послання українців зацікавила зовнішність дружини кума путіна. Адже вона геть не схожа на ту Оксану часів "Україна має талант". Пластичні операції геть понівечили колишню телеведучу настільки, що українці звернули увагу, вона навіть не може кліпнути очима – вони не закриваються повністю.