Українська розвідка перехопила розмову воюючого в Україні російського солдата з ріднею, в якому він повідомляє, що "Путін сказав все з землею рівняти". Про це йдеться в перехопленнях розмов російських окупантів, опублікованих в середу, 13 квітня Головним управлінням розвідки Міноборони.

"В рамках роботи Міжвідомчого координаційного центру при ГУР МО за участю Нацполіції отримано чергове перехоплення розмов військовослужбовців противника, які розкривають плани російського командування щодо війни в Україні", - йдеться в повідомленні.

Так, окупант Олег Карасьов розповів дружині про те, які вказівки отримали російські військові з приводу подальших дій в Україні.

"Путін сказав, що якщо до 10 Травня ні**я не зробимо, то все з землею рівняти", - говорить він.

"Рубіжне ще намагаємося "звільнити", а Лисичанськ і Сєвєродонецьк із землею зрівнюємо. Не будемо намагатися. Наші контрактники не можуть просунутися. Кожен день з танків пі**їм, з усією ху*ні, а їм по**й. Наших стріляють щодня", - додав окупант.

Українська розвідка зазначає, що ця розмова підтверджує, що росія цілеспрямовано перейшла до тактики знищення українських міст і злочинів проти мирного населення за прямою вказівкою вищого військово-політичного керівництва, зокрема, кривавого диктатора путіна.