В Ірпені працівниці місцевого супермаркету Леся і Таня продовжували свою роботу, незважаючи на обстріли окупантів. Вони вирішили залишитися в місті, адже розуміли, що можуть врятувати життя багатьох місцевих жителів, забезпечивши їм доступ до їжі.

Адміністратор супермаркету Таня і пекар Леся залишалися під перехресним вогнем більше місяця. Вони пекли хліб і роздавали його та інші продукти людям, які не могли евакуюватися і залишилися в місті. Історію подвигу жінок розповідає ТСН.

Героїчні жінки

Жінки розповідають, що не могли дозволити собі виїхати з міста, бо розуміли, що від них залежить не одне життя.

Вони пекли хліб під світлом ліхтарів, щоб не привертати увагу окупантів. Були випадки, коли загарбники приходити в супермаркет, проте натикалися на замкнені двері, стукали і їм ніхто не відчиняв. Дезорієнтовані окупанти не розуміли, як зайти в приміщення, і йшли ні з чим.

Допомога під обстрілами

Коли у працівниць супермаркету закінчилося борошно і майже закінчилося паливо в генераторі, жінки познайомилися з військовими Котом, Паровозом і Одесою. Після цього українські бійці незважаючи на всі ризики і постійні обстріли доставляли в супермаркет борошно та іншу провізію, яку їм надавали волонтери. Військові з таким вантажем долали небезпечний шлях у 4 кілометри.

Колеги Тані і Лесі, які також залишилися в супермаркеті, робили консерви з риби і теж роздавали їх голодним людям. Співробітниці закладу годують людей і зараз, роздаючи їм їжу.