Майже добу без мобільного зв'язку, без надії на допомогу, але зі страшним болем він переховувався від ворогів.

Поранений боєць 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу Сергій з перебитими ногами подолав 6 км, щоб дістатися до позицій ЗСУ.

Неймовірну історію порятунку танкового механіка опублікували у прес-службі бригади.

Його танк був першим у колоні

Сергій – механік танка Т-64-їхав першим у колоні. Танк бійця вибухнув на міні. Боєць прийшов до тями, зрозумів, що його поранило, що він всередині підірваного танка і що потрібно терміново забиратися.

Сергій зміг вилізти, відповзти кілька метрів до узбіччя дороги і скотитися з нього. Однак почув чергові вибухи, постріли, гуркіт ворожого танка, що наближається. Військовий почав рити землю руками, розгрібати під собою мул і старе листя, зариваючись в них.

Подумали, що він вже мертвий

Окупанти подумали, що боєць 200-й і забралися геть, але почався черговий бій.

Майже добу без мобільного зв'язку, без надії на допомогу, але зі страшним болем він переховувався від ворогів. Незважаючи на це, він вирішив добиратися до своїх.

Зі страшним болем у перебитих ногах, гарячкою і страждаючи від спраги Сергій пройшов 6 кілометрів.

Діставшись до "висоти" він зумів зловити мобільний зв'язок і зателефонувати побратимам. Пояснивши своє місцезнаходження, боєць з останніх сил продовжив повзти в бік очікуваної допомоги.

Військові встигли вчасно забрати Сергія, коли у нього вже не було сил навіть сказати слово. Зараз ним займаються медики.