Старша дочка Сніжани Єгорової, 29-річна актриса Анастасія Ровінська, зі сльозами на очах закликала українців ігнорувати її матір - пропагандистку, сказавши, що вона – не людина. Адже Єгорова після подій в Бучі, від яких здригнувся світ, почала писати про фейки, постановки, підтримуючи лінію росспропаганди.

Про це Стася написала у своєму Instagram.

"Після всього, що сталося, що ми сьогодні побачили... Прочитала, що написала самі знаєте хто. Розблокувала і подзвонила. Висновок... Це більше не людина, нічого людського у неї більше немає. Мені здавалося, що у всьому є межа", - відзначити Ровінська.

пост Анастасії Ровінської
пост Анастасії Ровінської

Чи змінилися погляди Єгорової після війни?

Вперше відкриту підтримку Путіну Єгорова висловила 23 січня 2022 року.

"Я підтримую Володимира Путіна!!! Нехай ця таблетка від божевілля очистить ваш мозок від темної сторони свідомості!!! Дивіться як акт екзорцизму. Якщо не хочете, щоб в пекло перетворився ваш будинок", - написала вона.

Напередодні вторгнення 21 лютого вона знову підтримала Путіну, коли Кремлем був визнаний "ЛДНР". Жінка назвала президента РФ "героєм нашого часу".

Після початку війни в Україні Єгорова влаштувала істерику, що її дітям відмовили в продовженні візи в Туреччині (вона з трьома молодшими живе в Анталії з серпня 2021-го). Телеведуча заявила, що консул їй відмовив через пост про обожнювання Путіна.

Потім в її Telegram з'явилося повідомлення, що вона кається, все зрозуміла, і тепер просить в українців вибачення... навколішках. Згодом з'ясувалося, що її Telegram просто зламали.

Недовго думаючи, вона завела Новий канал, в якому продовжує писати лінію рашистської пропаганди. Зокрема, репостити канали, які називають різанину в Бучі спочатку постановкою, а потім вказують, що це самі українці себе ж і "порізали"..

пост російської пропаганди
пост російської пропаганди

пост російської пропаганди
пост російської пропаганди