Майже кожен українець відчув на собі біль цієї війни і навіть у спокійних регіонах життя вже не зможе бути колишнім вже ніколи.

Радник міністра МВС Антон Геращенко звернув увагу на те, як лише за 41 день змінився Президент України Володимир Зеленський, на долю якого припало тяжке випробування війни і розрухи.

"Біль людини, вчинки лідера, рішення Президента. В очах нашого Президента видно біль і скорботу за сильну Україну, за кожного вбитого солдата, за кожного мирного жителя, померлого в жорстоких муках і тортурах, кожної дитини залишився без батьків, і кожного дорослого поховав своє дитя… Фото Володимира Зеленського, Президента України, з різницею в 41 день: перше було зроблено 23 лютого цього року, за день до повномасштабного вторгнення РФ в Україну, друге – вчора, під час відвідин президентом Бучі", - пише Антон Геращенко.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Але переважна більшість українців відзначає, що Володимир Зеленський тримається дуже мужньо з огляду на обставини, які йому доводиться переживати і тяжкість рішень, які випали на його долю.