Злочинів, які творили нелюди в Бучі, просто не повинно існувати на білому світі. Але українці до нашого жаху зіткнулися з цим віч-на-віч. Українським дітям не пощастило своїми очима побачити кошмар, який приніс рашистський мир в нашу країну. І те що ми дізнаємося 3 квітня викликає жах.

Журналіст Євген Спірін побував у Київській області розповів про моторошні і нелюдські злочини фашистів 21-го століття. Під удар потрапляли діти, жінки, люди похилого віку. Їх розстрілювали без жалю. Ґвалтували дітей до десяти років. Знущалися і катували. Це нестерпно читати і бачити, але це потрібно знати, щоб запам'ятати. Щоб знати і ненавидіти.

"У деяких убитих дітей пов'язані руки. Діти. Зв'язували дітей. Застрелені собаки. Вбиті жінки. Дівчатка до 10 років з порваними піхвами. Ірпінь, Буча, Дмитрівка. Як з цим жити і чи варто взагалі жити. Як це пояснити собі? Як? Їх не повинно існувати. Їх треба знищити всіх. Всіх до одного. Кожну мерзоту у всіх їх псковсках і устьп*здюйсках. Кожна. Перетворити в пил. В бруд і глину. Всіх", – пише журналіст Євген Спірін.

пост Євгена Спіріна
пост Євгена Спіріна

Президент України Володимир Зеленський написав пост, в якому закликав матерів російських фашистів подивитися на ті жахи, які творять їхні виродки на українській землі.

"Раджу подивитися матерям російських військових. Подивіться, яких ви виродків виростили. Вбивці, мародери, кати", – пише Володимир Зеленський.

Після цього не може бути й мови ні про яке братерство, єдність і іншої нісенітниці. Не хочеться авіть жити на одній планеті з виродками, які здатні на такі звірства.