Російська делегація на перших переговорах сподівалася, що Україна відразу підпише капітуляцію і здасть країну. Про це розповів глава української переговорної делегації Давид Арахамія у інтерв'ю РБК.

Давид Арахамія зазначив, що насправді у переговорному процесі є дуже оптимістичні ноти для закінчення війни та настанню миру в Україні і це ніякий не злив інтересів нашої держави.

"У нас і у росіян були початкові запитні позиції. Повірте мені, що представники країн-гарантів, коли бачать з чого ми починали і де знаходимося через три тижні переговорів, то вони дуже оптимістичні. Кажуть, що виконана велика робота, ми круті. І це заслуга не стільки нас, як переговірників, за нас цю роботу роблять Збройні Сили", - розповів Давид Арахамія.

Також "слуга народу" зауважив, що переговори та позиція нашої держави - повністю заслуга Збройних сил України, які героїчно роблять свою роботу і нищать рашистів по усім фронтам.

"Переговорна позиція безпосередньо корелює з позиціями на фронті, а не навпаки. Тому, дасть бог, у нас будуть ще кращі позиції. Ви ж розумієте, що ми з вами зараз обговорюємо концепт, який ще буде рухатися вгору-вниз, вправо-вліво. Початкові позиції я спеціально зберіг, вони передали нам ці ультиматуми і договір про капітуляцію – він у мене зберігся для музею історії нашої перемоги. Цей екземпляр у мене лежить і чекає свого часу", - зауважив Давид Арахамія.